Yükleniyor


Yetkili Firma No : 1203000449

fashion img

Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22000 Kcal/h Yoğ. Kombi

Viessmann Vitodens 100W 26 Kw 22000 Kcal/h Yoğ. Kombi

Fiyatı : 0 ₺

Marka: VİESSMANN

Yeni Vitodens 100-W artırılmış modülasyon aralığı ile
(%17 ? 100) daha da tasarruflu ve konforlu. Paslanmaz çelik silindirik brülör ile ayrıca sessiz ve emniyetli işletme, düşük zararlı madde emisyonu sağlanmaktadır

Paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi

Sadece Viessmann tarafından tasarlanan ve üretilen korozyona karşı dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş kalın cidarlı Inox-Radial eşanjör ile yüksek işletme emniyeti ve uzun ömür sağlanmaktadır

Paslanmaz çelik eşanjörün kendi kendine temizlenen düz yüzeyleri sayesinde eşanjör yüzeyleri tıkanmamakta ve bu nedenle sadece yeni cihazda değil, cihazın tüm kullanım ömrü boyunca yoğuşmadan ve yüksek verimden faydalanmak mümkün olmaktadır.

 

Doğalgazlı yoğuşmalı kombi/ısıtıcı Vitodens 100-W ile müstakil konutlarda konforlu ve enerji tasarruflu ısınma sağlanmaktadır. Vitodens 100-W, küçük boyutları, estetik tasarımı ve düşük ses seviyesi ile yaşama mekanlarına mükemmel uyum sağlamaktadır.

Vitodens 100-W"nin üstünlükleri:

 • Modülasyonlu, paslanmaz çelik silindirik brülör sayesinde düşük zararlı madde emisyonu.
 • Paslanmaz çelik kompakt Inox-Radial ısıtma yüzeyi sayesinde yüksek işletme emniyeti ve uzun ömür sağlanır:
  -Paslanmaz çelik eşanjörün dairesel yapısı küçük hacimde büyük güç aktarımı sağlamaktadır.
  -Serpantinler arasında tasarlanmış olan boşluklarda yoğun ısı transferi sağlayan laminar bir akış oluşmaktadır.
 • Kazan verimi: %107,8 (EN 677"ye göre % 30 yükte ve 30 °C dönüş suyu sıcaklığında).
 • Paslanmaz çelik plakalı eşanjör ve konfor fonksiyonu sayesinde anında sıcak su temini ve yüksek sıcak su konforu. EN 13203"e göre *** verilmiştir.
 • Dijital göstergeli kontrol paneli ile sabit sıcaklıkta veya alternatif olarak dış hava kompanzasyonlu işletme. Vitotrol 100 UTD günlük ve haftalık programlı dijital oda termostatı ile oda sıcaklığına bağlı konforlu ısınma opsiyonu.
 • Modüler yapısı ve multi-fiş sistemi sayesinde montajı, bakımı ve servisi oldukça kolaydır.
 • Tüm tesisat bağlantıları AquaBloc"a entegre edilmiş ve cihazın alt tarafında toplanmıştır. Tüm yapı parçalarına kolayca ulaşılabilinir.
 • Multi-fiş sistemi: Tüm yapı parçaları, özel bir alet kullanılmadan, ön taraftan sökülebilir; servis çalışmaları için yan tarafında mesafe bırakmaya gerek yoktur.

     Ücretsiz Keşif
Fiyat Çıkartın